Místa konání akcí

Školení pořádáme v moderních prostorách odpovídajících potřebám vzdělávacích akcí, které jsou vybavené moderní technikou. Naše školící místnosti se nachází v lokalitě s výbornou dopravní dostupností nedaleko hlavního vlakového nádraží, autobusového nádraží a sítě městské hromadné dopravy. Pro účastníky je zajištěno parkování zdarma.

BEA centrum:

BEA centrum je moderní prostor, který propojuje svět podnikání s akademickou sférou za účelem akcelerace podnikání v Olomouckém kraji. Budova je vybavena nejmodernější technikou a je tak schopná nabídnout odpovídající zázemí pro konání vzdělávacích akcí.

BEA centrum se nachází 10 minut pěší chůze z hlavního vlakového nádraží Olomouc (směr tržnice). Dostanete se sem také pohodlně tramvají 1, 5 nebo 7 - zastávka Vejdovského.

Adresa: BEA centrum, Tř. Kosmonautů 1, Olomouc 779 00

GPS souřadnice: 49.5902847N, 17.2664708E

V budově je pro účastníky zdarma WIFI připojení k internetu.

Parkování:

Pro účastníky našich seminářů je zajištěno parkování zdarma! Pokud budete parkovat na ulici tř. Kosmonautů, dejte prosím pozor, abyste neparkovali na mostě přes řeku Moravu, parkování je zde zakázáno. Vjezd na parkoviště je z ulice Vejdovského. Pro informace o vjezdu prosím klikněte na následující obrázek:

Školící prostory: