Soutěž Asistent/ka roku je významnou událostí, která si klade za cíl zvýšit prestiž pozici asistent/ka a ocenit ty nejlepší asistentky a asistenty z České republiky a prezentovat veřejnosti výsledky jejich práce.

Soutěž se snaží budovat povědomí o důležitosti funkce asistentů/asistentek ve firemní struktuře a poukázat na neocenitelný přínos pro každého zaměstnavatele. Finalisté musí prokázat nejen kvality odborné a pracovní, ale také lidské, jako je loajalita, důvěra a celková integrita osobnosti. 

Pro vítěze jsou připraveny atraktivní ceny. Zároveň významně podpoříte myšlenku „Zvýšení prestiže pozici asistent/ka“ a dobré jméno Vašeho zaměstnavatele.

Přihlášky zasílejte do 31.10.2019.

Podrobnosti najdete na asistentkaroku.cz.Více informací

Přihlašte se již nyní na kurz NENAHRADITELNÁ ASISTENTKAkterý se koná 13. listopadu 2019 v BEA centru v Olomouci.

Cílem kurzu je zvýšení prestiže pozice asistentky, prokázání její profesionality a odbornosti a její snahy o neustálé zdokonalování sebe sama. Kromě toho získáte sebedůvěru a jasný návod, čím ráno začít práci, návod, co všechno si vyjasnit s šéfem, nové nápady a zkušenosti v oboru asistentek a prestiž. Účastnice obdrží dvě elektronické knihy - Nenahraditelná asistentka aneb staňte se klenotem svého šéfa a Důvěra v asistentku.

Lektorkou školení je Kristýna Stoklásková, zakladatelka Soutěže Asistent/ka roku.

Přihlášku a program naleznete zde.