ZMĚNY V ZAHRANIČNÍM OBCHODĚ SE ZBOŽÍM A SLUŽBAMI V ROCE 2019 + ONLINE ŠKOLENÍ ZDARMA

Školící místnost Iota Zobrazit větší
  • pátek 22. února 2019 v 09:00 hod.
  • únor
  • Olomouc
  • Marek REINOHA

Lektor:

Marek REINOHA

Odborný poradce v oblasti cel a unijního obchodu, spoluautor odborné publikace, autor odborných článků, zkušený odborník a lektor v dané oblasti.

Podrobný program školení:

1 800 Kč bez DPH(2 178 Kč s DPH)

Množstevní slevy
Počet účastníků Cena Ušetříte
3 2 069 Kč 327 Kč
4 1 960 Kč 871 Kč

Doporučte školení kolegovi!

Podrobný program školení:

Datum konání:

22.2.2019

Časový harmonogram:

8.15 –  9.00 – prezence účastníků

9.00 – 13.45 – odborný program

Lektor:

Marek REINOHA

Odborný poradce v oblasti cel a unijního obchodu, spoluautor odborné publikace, autor odborných článků, zkušený odborník a lektor v dané oblasti.

Cíl školení:

Na semináři získáte přehled o pravidlech provádění zahraničního obchodu z pohledu uplatňování DPH, vykazování INTRASTATu a provádění celních předpisů v roce 2019. V rámci výkladu budou prezentována pouze témata, která v roce 2018 doznala změn. V ostatních oblastech bude výklad zaměřen na zajímavé nebo problematické aspekty dané problematiky.

Program školení:

  1. Změny v uplatňování DPH
  2. Změny v pravidlech vykazování údajů pro INTRASTAT
  3. Změny v celních předpisech
  4. Změny v celním sazebníku
  5. Rekapitulace některých problematických aspektů uplatňování DPH a celních předpisů při provádění zahraničního obchodu (dovoz, vývoz apod.)
  6. Diskuze, zodpovězení dotazů účastníků

Online školení ZDARMA:

K tomuto školení získáte ZDARMA přístup k online školení na téma Intrastat. Online školení je zaměřeno na prezentaci pravidel vykazování statistiky pohybu zboží v rámci EU – INTRASTAT definovaných vyhláškou č. 201/2005 Sb., o statistice vyváženého a dováženého zboží a způsobu sdělování údajů o obchodu mezi Českou republikou a ostatními členskými státy Evropského společenství v návaznosti na předpisy Evropské unie. Součástí online školení jsou podkladové materiály a legislativní předpisy ke stažení.

Online školení můžete sledovat nejen na počítači, ale také na tabletu nebo na mobilním telefonu. Online školení tak můžete absolvovat v práci na počítači a zopakovat si jej například na tabletu z pohodlí svého domova.

Ukázka online školení:

Další informace:

Účastníci školení obdrží certifikát o absolvování kurzu a podkladové materiály. Součástí školení je občerstvení a nápoje zdarma.

Místo konání:

BEA campus, Tř. Kosmonautů 1, Olomouc 779 00

BEA campus se nachází 10 minut pěší chůze z hlavního vlakového nádraží Olomouc. Dostanete se sem také tramvají č. 1, 5 nebo 7 - zastávka Vejdovského.